Turnaj v pexesu – 4. ročník

Ve čtvrtek 27. listopadu odpoledne se ve škole sešly děti, které rády poměřují své síly. Konal se už čtvrtý ročník Turnaje v pexesu. Dětí přišlo hodně a tak o postup do finále bojovalo 21 dětí z 1. stupně a 12 žáků z 2. stupně.  Jen kategorie rodičů se již druhým rokem nenaplnila a to je škoda. Ani ne po půl hodince byli známi vítězové obou kategorií. Za mladší žáky vyhrál Štěpán Vykydal ze 4. třídy a ze starších žáků si 1. místo vybojoval Dominik Čureja ze 7. třídy.

Všem dětem děkujeme za účast, vítězům blahopřejeme a těšíme se na všechny příští rok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Mgr. Marta Popelářová

Napsat komentář