Čajový dýchánek s malováním keramických zvířátek

Ve čtvrtek 12. února jsme se setkali s dětmi a jejich rodiči na odpoledním čajovém dýchánku s malováním keramických zvířátek. Rodiče si mohli odpočinout a popovídat u šálku lahodného čaje a děti si mohly namalovat keramická zvířátka podle vlastní fantazie.
Nakonec se zapojili úplně všichni, rodiče dětem pomáhali, jak se dalo. Děti i rodiče byli z malování zvířátek nadšení, malovalo se od motýlů přes kočičky až po zajíčky.
V jednu chvíli byla barva téměř všude, ale výsledek stál za to. Při odchodu domů zářily dětem jiskřičky radosti v očích z  dobře odvedené práce. Každý si v náruči odnášel krásně namalované zvířátko.
Jsme rádi za příjemně strávené odpoledne a už teď se těšíme na další společné akce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mgr. Jarmila Antoníčková

Napsat komentář